viewporntube bokep indonesia borneowebhosting bokep indonesia videongentot bokeper entotin bokepsmu videomesum bokepindonesia video porno indonesia
Ana Sayfa / Sponsor / Havuz Robotu ve Havuz Kimyasalları

Havuz Robotu ve Havuz Kimyasalları

Havuz suyunun dengede kalması için su tahlillerine istinaden kimyasal takviye gerekebilir. Havuz suyu dengesi su berraklığı ve hijyen açısından oldukça önemlidir.   Havuzun bu değerlerini Sağlık Bakanlığınca belirlenmiş parametrelerin içerisinde tutmak amacı ile havuz suyunun kimyasal testleri yapılır. Hangi testlerin hangi sıklıkla yapılacağı yine Sağlık Bakanlığı genelgesinde belirtilmiştir. Testlerin sonuçlarına göre gerekli havuz kimyasalları ilaveleri yapılır. Kullanılacak havuz kimyasallarının Sağlık Bakanlığınca onaylanmış kimyasallar olmaları sağlığımız açısından çok önemlidir. Satın alınacak kimyasalın uygunluk belgesi satıcıdan mutlaka talep edilmelidir.

Havuz robotu kullanarak dip ve duvar temizliğini yapmak çok kolaydır. Havuzun dip temizliği bakteri ve yosun oluşumu açısından çok önemlidir. Bu işlem havuzdaki parlaklık ve şeffaflığı sağlamanın yanı sıra havuz dezenfeksiyonu için büyük bir rol oynar.

Havuz robotları ise havuz temizleme zahmetinden sizi kurtaracaktır. Kapalı sistem olarak tasarlanan robotlar tüm pislikleri filtre torbasına hapsederek havuz suyunun temiz kalmasını sağlar. Robotlar havuzdali su kimyasal madde atığını en az seviyeye indirir. Havuz robotu kullanırken ve seçerken havuz taban alanına ve kaplama zeminine dikkat edilmelidir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Hgs Yükleme

Hgs sistemi trafik sıkışıklığını önleyen en güzel sistemlerden biridir. Bu sistemle köprülerden ve önemli merkezlerden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir