viewporntube bokep indonesia borneowebhosting bokep indonesia videongentot bokeper entotin bokepsmu videomesum bokepindonesia video porno indonesia
Ana Sayfa / Sponsor / Seyahatlerde HGS’ye Dikkat

Seyahatlerde HGS’ye Dikkat

Tatil sezonunun açılması ile birlikte seyahatlerde yoğunluk söz konusu. Ülkemizde otoyol ve köprü geçişleri verilen hizmet dolayısıyla ücretlidir. Ücretin tahsili için ise kullanılan kilometreye göre HGS etiketinden düşülür.

HGS etiketiniz yok ise PTT ve banka şubelerinden temin edebilir ve bakiye yükleyebilirsiniz. İlk etiket alımında sizden 52,50 TL tahsil edilir, 2,50 TL işlem bedeli olmak üzere kalan 50 TL HGS etiketinize yüklenir.

HGS etiketinin kullanımı ise çok basittir, aracınızın camına etiketi yapıştırırsanız otoyol ve köprülerde bulunan mobeseler otomatik olarak bakiyenizden ücreti tahsil eder.

HGS yükleme işlemini yine PTT ve Bankalardan yapabilir, sıra beklemek istemiyorsanız ATM ve mobil hgs yükle işleminden faydalanabilirsiniz.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Hgs Yükleme

Hgs sistemi trafik sıkışıklığını önleyen en güzel sistemlerden biridir. Bu sistemle köprülerden ve önemli merkezlerden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir