Güncel haberler
Ana Sayfa / Sponsor / Acil Vize ve Randevu işlemleri

Acil Vize ve Randevu işlemleri

Tüm Ülkeler için VIP Vize işlemleri.

Konsolosluklarda yâda Vize başvuru merkezlerinde Randevu Prosedürü ile uğraşmadan Çok Kolay ve Hızlı Vizenizi 2-3 Günde alıyoruz. Evraklarınızı Vize ofisimize ulaştırdıktan çok kısa bir süre de Vize başvurunuzu yapıyor ve en kısa zamanda sonuçlanmasını sağlıyoruz. Vize işlemlerinin bu kadar hızlı yürüdüğüne şahit olmak için bizden hizmet almanızı önemle tavsiye ederiz.

 

Vize başvuru Merkezi yâda Vize işlemleri için başvuru yapmadan önce Mutlaka bize başvuru yapmanız Ret almamak için çok önemli. Ret aldıktan sonra bir daha Vize almanız çok zor hale gelebiliyor.

VipVize.com.tr 20 Yıllık Tecrübemizi ve Konsolosluklarda Yetkili Acente olmanın Avantajlarını Müşterilerimiz için sonuna kadar kullanmaktayız. Tüm Ülkelerin Vize işlemlerinde Profesyonel elemanlarımız kaliteli ve Hızlı çözüm kabiliyetleri ile Vize almak isteyen Tüm Müşterilerimize destek vermektedirler.

 

Rusya vizesi işlemleri
ingiltere vizesi başvurusu

 

Ana Sayfa

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Cenk Ataman | Tarihçe

1924 yılında, Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla, stratejik ve jeopolitik konumundan dolayı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir