Güncel haberler
Ana Sayfa / Sponsor / Buklet Malzemeleri

Buklet Malzemeleri

Gelişen teknoloji ve değişen zaman ihtiyaçları da zamanla değiştirmektedir. Günümüzde hayatın tüm safhalarında hijyen ve sağlık ön planda tutulmaktadır, işletmelerde bu prensiple hareket etmeyi zorunluluk olarak hissetmektedirler.

Oteller, hastaneler, güzellik merkezleri, özel muayenehaneler, termal kaplıcalar, spa merkezleri, masaj salonları ve görüntüleme merkezleri gibi işletmelerde insanlar yoğun olarak bulunmaktadır. Bu tip işletmelerde hijyen hat safhada önemlidir, bu sebeple kişiye özel olması gereken malzemeler tek kullanımlık imal edilmelidir. Ayak sağlığı için tek kullanımlık terlik, el ve vücut sağlığı için özellikle otellerde kullanılan mini otel sabunu gibi ürünler artık lüks değil ihtiyaç ve zorunluluktur.

Star Buklet 17 yıllık tecrübesiyle sağlıklı, güvenli ve uygun fiyatlı toptan malzemelerle işletmelere farklı çözümler üretmekte, mini otel sabunu, mini otel şampuanı ve tek kullanımlık terlik gibi ürünleri işletmelere yüksek müşteri memnuniyeti garantisiyle sunmaktadır.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Cenk Ataman | Tarihçe

1924 yılında, Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatıyla, stratejik ve jeopolitik konumundan dolayı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir