viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku classicborneorentcar bokep indonesia
Ana Sayfa / Aile ve İlişkiler / En sık yaşanan kavga sebepleri

En sık yaşanan kavga sebepleri

Birlikteliklerimizin tadı tuzu olan, her şey zıddı ile bilinir kaidesine istinaden bazen bizleri çiftimize daha da yaklaştıran ufak kavgalardan bahsediyoruz elbette, hemen hemen her evde kavga edilir, ufak tefek tartışmalar yaşanır, işte en sık yaşanan kavga sebepleri;

Diş macunu ve tuvalet kullanımı,

Ev içinde en sık tartışma konusu olan konular diş macununun ortadan sıkılması ve klozet kapağının açılıp açılmamasıdır. Erkekler ayakta, kadınlar oturarak ihtiyacını giderdiği için bu tartışma sonsuza kadar devam edebilir. Diş macununu ise genelde erkekler ortasından sıkar, bu da hemen hemen her evde kavga sebepleri arasında.

Aramadın, mesaj atmadın,

Kavga sebepleri arasında popüler sayılan sebeplerdendir bu, niye aramadın? mesajıma neden cevap vermedin? ha birde son zamanlarda whatsapp’tan mesajımı gördün, çevrim içisin fakat neden cevap yazmıyorsun?

Kadınlar sık sık iletişim kurmayı ister, erkekler ise gerektiği zaman işte bu farklılıktan kaynaklanan tartışmalar genelde tatlıya bağlanır.

Aileler ile olan ilişkiler

Aile ziyaretleri sonrasında yaşanan kavga sebepleri arasındadır, annen böyle dedi, baban surat yaptı gibi söylemler bir anda tartışmaya dönüşüverir. Erkekler çok aldırmasa da biz kadınlar bu konularda oldukça hassas değil miyiz?

Facebook, Twitter, İnstagram

Son yılların en büyük kavga sebepleri arasında sosyal medya var, profil resminden paylaşılan durum ve fotoğraflara kadar tartışmaya sebep olabilen sosyal medya hesaplarının kullanımında partnerimizin de fikrini almakta fayda var. Profil ya da kapak resminde ikinizin resminin olmaması, tanımadığınız kişilerden gelen mesaj ya da arkadaşlık istekleri, ilişki durumunun o anki hali tartışma listesinin başında. Bunu takiben ise paylaşım ya da fotoğraflarınıza gelen beğeniler, eğer partnerinizin tanımadığı karşı cinsten bir kişi birden fazla resminizi ya da durumunuzu beğendiyse kesinlikle kavga konusu olacaktır.

Unutulan özel günler,

Böyle bir liste yapılır da, özel günler unutulur mu? Unutmadık, unutursak kavga çıkar biliyoruz :) Çıkmaz mı? Partneriniz doğum günü, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü gibi özel günleri unutursa tartışma kaçınılmaz olur, siz bu hataya düşmemek için teknolojiden faydalanın bir gün öncesine hatırlatma koyun.

Uyuyorum deyip uyumamak,

Partneriniz uyuyorum dedikten sonra, sosyal medyada bir hareket gözlemlenmesi veya çevrim içi olması büyük bir kavga sebebidir. Acaba kiminle yazıştı, uyuyorum deyip neden uyumadı? Beni uyutup ne haltlar karıştırdın? Bu sorular fitili ateşler cinsten.

Tatlıya bağlayın,

Bu tartışmalar genellikle bir kaç saat sonra unutulur ve gülüp geçersiniz, ama ilişkilerin olmazsa olmazıdır, uzun ilişkilerin sırrı başlıklı yazımızı okumayı ihmal etmeyin, mutlu günler…

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir