Güncel haberler
Ana Sayfa / Sponsor / GLG Performance ile düşük yakıt yüksek performans

GLG Performance ile düşük yakıt yüksek performans

GLG performance gelişen otomotiv sektörüne araç yazılımı ve modifikasyonu ile 2015 yılında girmiştir. Alanında tecrübe sahibi olan yurt içinde ve yurt dışında eğitim görmüş personel ile birlikte hizmet veren GLGPerformance ekibi, sektörün lideri olmayı planlamıştır.

Firmamız korsan yazılımlarla mücadele ettiği gibi, müşterilere en iyi deneyimi sunmak için her aracı kendi aracıymış gibi analiz etmekte ve çözüm üretmektedir. AR-GE çalışmaları üzerine önemli bir yatırımımız olması yaptığımız işe pozitif olarak yansımış ve mükemmel sonuçlar elde etmemizi sağlamıştır. Yakıt ekonomi uygulamalarımızda ortalama %18 olmak üzere %23’e varan tasarruf sağlamaktayız.

GLG Performance olarak aracınızın performansının saniyeler içinde artması ve yakıt tüketiminin azaltılması için Chiptuning uygulama hizmeti de verilmektedir. Aracınızla ilgili bilgilere web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Medyum İlim Hocam

Medyumlar tarih boyunca insanoğluna gelecekten haberler getirmiş, onların gelecek ile ilgili kaygılarına son vermiş ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir