viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku pontitravel pontiarmada classicborneorentcar
Ana Sayfa / Sponsor / Havuz Işıklandırma

Havuz Işıklandırma

Dekorasyon ve aydınlatma sektörünün tüm alanlarını etkileyen LED teknolojisi havuz aydınlatmalarında kullanıcılara alternatif imkânlar sunuyor. Led havuz lambaları düşük voltaj ile çalışmaları ve havuz standartlarına uyum sağlamalarının yanı sıra uzun ömürlü kaliteli ve bakım masrafının düşük olması sebebiyle tercih sebebidir. Kolay montaj, kablolama ve enerji tasarrufu sağlayan bu havuz malzemeleri kullanım zorluklarını ve dar tercih alanlarını ortadan kaldırmış durumdadır.

Işık direkt istenilen renkte üretilip karıştırılarak renklerin her türü ve tonu elde edilebildiği gibi istenilen renkte sabitleme imkânı da bulunuyor. Özellikle klasik sistemlerde renk filtrelerinin neden olduğu ışıma kayıpları ve kullanım zorlukları ve seçeneksizlikler bu sistemde ortadan kaldırıldı.

Özellikle profesyonel işletme kullanıcıları arasında, mevcut sistemlerin değişimi hızla tercih ediliyor ve RGB/renk değiştirebilen ya da her gün ya da özel günlerde başka renkte sunulabilen havuz, fıskiye, şelale gibi uygulamalar hızla yayılıyor.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Kent Kart Yükleme İşlemleri

Kent Kart yükleme ile ilgili olarak bilgi vermeden önce, sizlere Kent Kart hakkında biraz bilgi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir