viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku classicborneorentcar bokep indonesia
Ana Sayfa / Aile ve İlişkiler / İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

İlk Buluşmada Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

İlk buluşmada genel olarak kadın da erkek de yalnızca kendisinin heyecanlı ve sıkıntılı olduğunu düşünür ama aslında durum iki taraf için de geçerlidir. Bir kişinin birini beğenip beğenmemesi 1-2 saat içerisinde gerçekleşir. 1_100İstisnalar olsa da, daha sonradan birinin sizi beğenmesini sağlamak ilk zamana göre daha zordur.  Siz farkında olmasanız da ilk buluşmada yeni biriyle karşılaşan beyin karşısındaki kişinin hal ve hareketlerini, konuşmasını, tarzını ve daha birçok durumu ölçer, biçer ve tartar. Bu nedenle ilk buluşmada henüz başlamadan biten ilişki sayısı bir hayli fazladır. Yani biriyle buluştuktan sonra ikinci bir buluşmayı sağlayamıyorsanız, bilin ki yüksek bir ihtimalle karşınızdaki kişinin beyin testinden geçememişsinizdir.  Peki bu ilk buluşmada ne yapmalı; nasıl giyinmeli, nasıl konuşmalı, nasıl davranılmalı?

  • İlk yapılması gereken şu büyük stresten kurtulmaktır: Rahat olun. Kendinizi rahat hissettiğiniz sürece ortama ve duruma daha çabuk adapte olursunuz. Bu bir zincirleme reaksiyon gibidir. Bundan sonraki seçimleriniz ve hareketleriniz de rahatça ilerler.
  • Giyim tarzına bakacak olursak, ultra dekolte bir kıyafet yerine daha makül bir kıyafet tercihinde bulunun, en azından ilk buluşmada yapın.
  • Yemek konusu da oldukça önemli. Araştırmalara göre erkekler yemek kadınlar yerine, yiyen kadınları daha çok beğeniyorlar. Yemek yemeyeceksiniz dahi en azından hafif bir şeyler söyleyip yemek boyunca onu yiyebilirsiniz.
  • İlk buluşmaların en büyük hatası çok fazla konuşmak ve bu konuşmanın sonunun da eski sevgililere varmasıdır. Belki daha sonradan ilişkinizin durumuna göre eskilerden konuşabilirsiniz ama ilk buluşmada eski sevgilinizi karşınızdakine anlatmaktan sakının. Bu durum, karşınızdakine, hala geçmişte olduğunuz izlenimi de verebilir.
  • Asla karşınızdakine olmadığınız gibi davranmayın, onu etkilemek için yalan söylemeyin. Daha sonra içinden çıkamayacağınız, ilişkinizi zedeleyecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bırakın sizi şu an olduğunuz halinizle beğensin.
  • Cinsellikle ilgili İlk buluşmada katı olmakta fayda var. Konu dönüp dolaşıp oraya gelse dahi bir şekilde konuyu başka tarafa çekecek yollar bulun, konuşmaktan sakının.
  • Sonuç olarak böyle bir geceden keyif almaya bakın. Yorum yapmak yerine dinleyin ve karşınızdakinin de sizi dinleyip dinlemediğine bakın. Unutmayın dinlemek konuşmaktan daha önemlidir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Siyah Noktalar Nasıl Yok Edilir?

Günümüzde pek çok kadının ortak sorunlarından biride siyah noktalardır. Siyah noktalar zamanla oluşmaya başlar, çeşitli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir