viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku classicborneorentcar bokep indonesia
Ana Sayfa / Sponsor / Kişisel Blog Nedir?

Kişisel Blog Nedir?

İnternet üzerinde bireysel olarak oluşturulan, genel veya belli bir odak noktası olan blog çeşidine kişisel blog denir. Büyük oranda blog yazarının ismini veya takma adını alırlar. Yazarın bireysel günlüğü olmak dışında gündemi kendi kalemi ile yansıttığı ortamdır. Bu tür bloglar çok fazla deneyimi olmayan kişilerin bile kullanabileceği ve sayfalarını düzenleyebileceği yapıdadır ve daha çok günlük olarak kullanılırlar. Kişilerin günlük yaşamda yaşadıkları olayları, karşılaştıkları durumları okurlarıyla paylaşmasını sağlar. Bloglarda en fazla rastlanan türdür. Kişisel bloglar özellikle de son dönemde oldukça büyük yaygınlaşma göstermiştir.

Blog ve Site Farklı Şeyler Midir?

Tabi ki de hayır. Blog ile site aynı anlama gelmektedir. Internet üzerinde var olan siteler gruplandırırlar: forum sitesi, blog sitesi, portal sitesi gibi. Bu yüzden benim sitem yok blogum var demek yanlış olur.

Blog Türleri

Bir sürü blog türü vardır. Bazıları kişiseldir, sadece günlük amaçlı kullanılır, insanlar aşklarını, duygularını, yaşadıklarını web ortamına taşırlar. Bazıları bilgi verme amaçlıdır, bazıları ise haber verme amaçlı olan haber bloglarıdır. Blogunuzu istediğiniz bir amaca yönelik şekillendirebilirsiniz. Blog kavramını nasıl kullanacağınız sizin yaratıcılığınıza kalmış bir şeydir.

Neden Blog Açılır?

Eğer web dünyasına ilginiz varsa, bir şeyleri paylaşmak istiyorsanız, artık Facebook’ta geçirdiğiniz süreyi azaltıp daha yararlı işler yapmak istiyorsanız siz de kişisel blog sitesi açmalısınız. Bu hem sizin üslubunuzu geliştirir hem de size bir tecrübe olmuş olur. Burada mühendislik okuyan öğrenciler için şöyle bir bilgi de vermeliyim, iş başvurusu yaptığınızda blog tutmuş olmak size avantaj sağlayacaktır.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

HGS Yükleme İşlemi Hakkında

HGS Yükleme hakkında bilgi vermek için aslında sizlere öncelikle HGS hakkında bilgi vermemiz gerekiyor. Hızlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir