viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku pontitravel pontiarmada classicborneorentcar
Ana Sayfa / Sponsor / KONYA HAVALİMANI ULAŞIM HİZMETLERİ

KONYA HAVALİMANI ULAŞIM HİZMETLERİ

Konya Havalimanı Konya şehri sınırları içerisinde yer alan askeri-sivil kategoride bir havaalanıdır. 2000 senesinde sivil hava trafiğine açılmıştır. Selçuklu ilçesi sınırları içerisinde ve 141.000 m²’lik alan üzerinde kuruludur. DHMİ ve Türk Hava Kuvvetleri ortak yönetimindedir.

Seyahatten dönerken veya seyahate çıkarken ulaşım açısından sıkıntı yaşamak istemeyiz. Özellikle hava yolunu tercih edeceğimiz zaman iki kere düşünürüz. Tam burada Konya Havalimanı transferi ya da Konya Havalimanı Shuttle hizmetleri devreye girmektedir.

Neden Konya havalimanı transfer ve shuttle hizmetlerini tercih edeyim?

Günümüzde şehirleşmenin artmasıyla birlikte ulaşım büyük bir sorun haline gelmeye başlamıştır. Seyahat ederken de ulaşım araçlarını buna göre seçmekteyiz. Konya havalimanı transferi ile havalimanından kalacağımız yere kadar özel şoförlü araçlarla kısa bir süre içinde ve konforlu bir şekilde Konya havalimanı transferimizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Konya havalimanı shuttle ise paylaşımlı olarak 6 kişilik ulaşım araçlarıyla yapılmaktadır. Tüm araçlarda ücretsiz internet kullanımı mevcuttur. Rezervasyon sırasında operatör, adresinizin servis alanında olup olmadığı size iletilmektedir. Ayrıca 6 yaşından küçük çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğu bulunmaktadır. 6 ile 12 yaş aralığındaki çocuklara ise %50 indirim uygulanmaktadır. Görme engelli yolcular shuttle hizmetinden ücretsiz yararlanmaktadır. Konya havalimanı shutte otobüs seferleriyle de 12 ay boyunca havalimanı şehir merkezi, otobüs terminali, tren garı vs. arasında her saat başı düzenli bir şekilde hareket eden yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır.  Böylece trafik derdiyle uğraşmadan ve başka ulaşım araçlarında sıkıntı yaşamadan seyahatimizi tamamlamaktayız.

Konya Havalimanı Transfer Hizmetleri ve Shuttle Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Konya havalimanı transfer hizmetlerinde standart ekonomik binek araçtan son model araçlara kadar bütçenize uygun olan araçları seçebilirsiniz. Konya havalimanı Shuttle hizmetleri ise en fazla altı yolcu taşıyan araçlarla Konya havalimanından kaldığınız yere veya kaldığınız yerden Konya havalimanına ulaşmanın rahatlığını bir rotaya, tarifeye bağlı kalmadan yaşayabilirsiniz. Shuttle hizmetlerinde rezervasyon yaptıran yolcu dışında aynı istikamete giden başka yolcular yoksa ulaşım aracı sadece rezervasyon sahibine ait olmaktadır.  Araca rezervasyon yaptıran 6 kişiden başka yolcu alınmamaktadır. Konforlu bir yolculuk için yapmamız gereken ise önceden rezervasyon yaptırarak Konya havalimanı ulaşım kolaylığından yararlanmak.

 

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Hakkâri Haber

Hakkâri haber konusunda sizlere en geniş haber portalını sunuyoruz. Hakkâri kentinde yaşanan hemen her şeyi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir