viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku pontitravel pontiarmada classicborneorentcar
Ana Sayfa / Sponsor / P10 – Led Ekran – Wallwasher

P10 – Led Ekran – Wallwasher

P10 Panel, artan firma rekabetlerinden ortaya çıkan reklam aracıdır. Firma logosu, marka ya da slogan olarak reklamın yapılmasında ihtiyaç haline gelen P10 paneller, ticari farkındalık oluşturmaktadır. RotaLed olarak P10 panel temininde siz müşterilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz.

Led ekran, led ekran için özel üretilmiş kaliteli ledlerin bir araya gelmesinden oluşmaktadır.

Bu ledler elektronik çipler tarafından kontrol edilirek ışık gücü azaltılır veya çoğaltılır. Bu sayede her ledden farklı ışık güçleri elde edilir.

Led ekranlar kabaca bir değerlendirme ile, bilgisayar monitörüne yada televizyona benzer görüntü sistemleridir. Harici bir medya ortamından aktarılan görüntü kontrol sistemi tarafından işlenerek ekrana aktarılır. led ekran teknolojisi temel olarak; led ekranın ilgili noktasında olması gereken rengin, kontrol sistemi tarafından ilgili noktada yer alan kırmızı, mavi ve yeşil led’lerin parlaklıkları ayarlanarak oluşturulması prensibine dayanır. Ayrıca reklam sektöründe binalara ya da cephelere yansıtma yani wallwasher sistemi de kullanılmaktadır.

Uygulanacak projeye özellikleri değişmekle birlikte temel olarak led ekranlar; kırmızı, yeşil ve mavi ledlerin yine uygulamaya göre değişen sayı, özellik ve formatlarla yerleştirilmesi ile oluşan, teknolojileri itibariyle özellikle büyük ebatlı ekranların üretiminde tercih edilen görüntü sistemidir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Hakkâri Haber

Hakkâri haber konusunda sizlere en geniş haber portalını sunuyoruz. Hakkâri kentinde yaşanan hemen her şeyi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir