Güncel haberler
Ana Sayfa / Sponsor / Reiki ile Gelen Şifa

Reiki ile Gelen Şifa

Tekâmül süreci, günümüzde yoğunlaştırılmış bir şekilde işlerken; bizler yoğun bir şekilde şifaya ihtiyaç duymaktayız. Kendimizin farkında olmak, fiziksel bedenimizin ötesindeki işleyişi ve yaşam dinamiklerini bilmek; sonsuz tekâmül yolculuğumuzda bizler için birer araç olacaktır.

Sağlık, tüm katmanlarda dengenin var olma durumudur. Yaşam planımız çerçevesinde yaşadığımız olaylar, bulunduğumuz koşullar, sonlandıramadığımız kısır döngüler bu denge durumunu bozabilecek unsurlardır. Artık söylenmek yerine, kalkıp bir mum yakabilir ve dönüşümünüz için gerçek bir adım atabilirsiniz.

İÇİNDEKİ “ŞİFACI” POTANSİYELİ ORTAYA ÇIKAR!

Çeşitli şifa enerji kanalları (Usui Reiki, Kundalini Reiki, Karuna Reiki, İmera Reiki, Alfa Omega, Şambala Çok Boyutlu Şifa, İsis Blue Moon, Gümüş Mor Alevi, Altın Üçgen vb.) ve çeşitli şifa teknikleri (Alfa Bioenerji, Modern Şifa & Kuantum Nefes, Sesle Şifa) ile yaptığım şifa çalışmalarıyla, herkesin içindeki “ŞİFACI” potansiyeli su yüzüne çıkartacak enerji uyumlamalarıyla ve spiritüel danışmanlık çalışmalarıyla, tekâmül yolunuzda bir parça ışık olabilmek için buradayım.

Her hafta, salı geceleri düzenlenen ücretsiz şifa çalışmalarına davetlisiniz. Bu çalışmalarda sadece enerjiyi deneyimlemiyorsunuz, kendi yaşam potansiyelinizi ışığa çıkartıyorsunuz!

Herkese hitap eden ama özellikle şifacı dostların daha bir şevkle kurcalayabileceğine inandığım, şifa ve yaşam üzerine deneyim ve bilgilerimi paylaştığım “Blog” bölümünde yer alan yazılarım, meraklı okumalarınızı bekliyor.

Dönüşüm için attığınız bu adımı kutluyorum.

Sevgilerimle,

Taner Tözün

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dolphin İle Havuzlar Daha Temiz

Dolphin havuz robotları ile havuz kelimesinin riayet ettiği her türlü sıvı dolu kap içerisinde oldukça …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir