viewporntube indobokep classicrentcar borneowebhosting informasiku classicborneorentcar bokep indonesia
Ana Sayfa / Aile ve İlişkiler / Uzun ilişkinin sırları

Uzun ilişkinin sırları

Partnerinizle ilişkinizi daha uzun devam ettirmek istiyorsanız, bunlara çok dikkat edin!!!

Herkes ilişkisinin sonsuza dek aynı heyecanla devam etmesini ister. İstediğiniz bir erkeğin ilgisini çektikten sonra ilişkinin başlaması ve gidişatı konusunda kadınların etkisi çok büyüktür. Partnerinizin ilgisinin yıllarca sürmesi için size bazı önerilerde bulunacağız. Aşağıdaki öneriler ilişki uzmanları tarafından hazırlanmıştır.

1.) Gizemli olun

Sizinle ilgilenen bir erkeğe karşı biraz gizemli olun. Tamamen açık kitap olmayın. Erkeği elde tutmak için yaptığınız veya yaşadığınız her şeyi ona anlatmayın. Ne olursa olsun geçmişte yaşananlar hakkında sorgulayıcı olmayın. İlişkinize zaman verin.

2.) Nelerden hoşlandığını öğrenin

Herkes kendisiyle ilgilenilmesinden hoşlanır. Sizde erkeğinizle ilgilenin. Ancak onun geçmişi, yaşadıkları üzerine değil. Şüphe içinde geçmişiyle ilgilenmek, erkek üzerinde olumsuz etki yapar. Bunun yerine onun beğenilerine odaklanın. Arkadaşlarından beğenilerini öğrenin. En sevdiği renk nedir? Öğlen veya akşam yemeği sürprizleri yapabilirsiniz. Ya da arkadaşlarıyla beraberken, sevdiği televizyon programını kaydedebilir veya istediği bir maç için bilet satın alabilirsiniz.

3.) Serbest bırakın

Özgürlük, her zaman önemlidir. Ne kadar seviyorsanız sevin, karşınızdaki erkeği özgür bırakın. Hayatınızı onsuz geçiremeyeceğinizi söylemeyin. Arkadaşlarının yanında çok sahiplenici olmayın. Hayatınızda ona gerektiği kadar yer verin. Karşınızdaki erkeğe güven duyun. Eğer güven konusunda sıkıntınız varsa, bu ilişkiyi uzun sürdürmeniz mümkün değildir.

4.) Kendini iyi hissettirin

Erkekler imajlarının iyi olmasını hep severler. Onun kendisini iyi hissettireceği eylemlerde bulunun. Bu görünüşü olabilir veya yaptığı işle ilgili kariyeri olabilir. Ona her zaman başarabileceğini, iyi göründüğünü, yeteneklerini hatırlatın. Kendisini entelektüel, veya anlayışlı ya da komik bulduğunu söylemekten çekinmeyin.

5.) Toplum içerisinde dikkat edin

Erkekler toplum içinde el ele tutuşmayı veya öpüşmeyi çok fazla sevmezler. Erkeğiniz bu davranışlardan hoşlanmıyorsa o zaman kesinlikle bu hareketleri yapmayın. Çünkü erkekler hassas ve duygusal taraflarını toplum içinde göstermeyi pek sevmezler.

6.) Kendinize güvenin

Kendinizden emin olun. Özellikle dış görünüşünüz nasıl olursa olsun, erkeklerin sizi kiprikleriniz için değil, siz olduğunuz için sevdiğini unutmayın. Özellikle giysilerinizi onun beğenisi için değil, kendi rahatlığınız için seçin. Böyle olursa kendinizden çok daha emin olursunuz.

7.) Aşırı aktif olmayın

İlişkiniz yakın ve rahat olana kadar aşırı cinsel bir şey yapmayın. Kısa süre önce başlayan ilişkiniz içi boş bir heyecan haline gelir. Ayrıca erkekler kovalamacadan hoşlanırlar. Kendi etrafınızda hoş bir kovalamaca yaşatabilirsiniz. Cinsel ilişkiye girdiğiniz andan itibaren bu ilişkiyi büyülecici olarak tutmaya çalışın. Birbirinizin cinsel isteklerini dikkate alın. Yapmanız gereken ilk şey, seksi güvenilir bir oranda başlatın. Seksi erkeğin başlatmasını bekleyin. Ona hayallerinin ne olduğunu sorabilirsiniz. Bu hayalleri aşamalı olarak hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca onun “seni cinsel olarak mutlu etmek için ne yapabilirim?” sorusuna açık olun. Ona cesaret verin. Ancak kesinlikle onun performanı, cinsel organları üzerine şaka yapmayın.

8.) Masaj yapın

Çalışma ve iş sonrasında erkekler genellikle eve gergin bir şekilde gelirler. Onları rahatlatmak için hafif bir masaj iyi gelecektir. Bu hareketiniz onu şımartmayacak, ancak onu anladığınızı düşündüğü için size saygı ve sevgi duyacaktır.

9.) Anlayışlı ve sabırlı olun

İlişkilerin belli dönemlerinden erkekler, kendi tercihlerini ön plana almaya başlar. Yani size ev işlerinde yardım etmek yerine, bir komedi filmi izlemeyi tercih ederler. Ya da hafta sonları sürekli annelerini görmeye gidebilirler. Bu gibi durumlarda, tartışmaya girmek yerine, siz kendi ihtiyaçlarınızı anlatın. Bu konuda kendisinde yardım istediğinizi belirtin. Her zaman konuşmaya açık olun. Mutlaka sizin ihtiyaçlarınızı görüp, istekleriniz doğrultusunda davranacaktır. Kesinlikle tartışma ve inatlaşmaya girmeyin. Hatta yapmaktan hoşaldığı eylemler için onu teşvik ederseniz, size daha çok bağlanacaktır.

10.) Anlayışlı olun

Bize, ailemize ve sevdiklerimize karşı anlayışlı davranan kişileri her zaman bulamayız ve bulduğumuz zaman da sıkı sıkıya bağlanırız.
Sevgilinizi her zaman anlamaya çalışın ve anladığınızı ona belli edin. Hiçbir erkek kendisini anlayan bir kadını terk etmek istemez. Emin olun.

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir